
4 360 ₴
Домкрат гідравлічний підкатний Vitol 3т з надставкою (T83006B/N42185)
Домкрат гідравлічний підкатний Vitol 3т призначений для підйому вантажів і різних видів автомобільного транспорту. Модель Vitol 3 має вантажопідйомність в 3000 кг і висоту підйому в 530 мм, за допомогою такого домкрата можна підняти навіть дуже важкі вантажі, не докладаючи великих зусиль. З основних особливостей домкрата Vitol 3т варто відзначити наявність надставки для більш високого рівня підйому вантажу, запобіжного клапана, який допоможе не перевищити задану потужність домкрата і компактні розміри. Поставляється у картонній коробці.
Особливості:
Велика вантажопідйомність;
Велика опорна площа;
Надставка для високого підйому;
Запобіжний клапан;
Компактні розміри.
Технічні характеристики:
Виробник: Vitol.
Тип: домкрат підкатний.
Механізм підйому: гідравлічний.
Вантажопідйомність, кг: 3000.
Висота підхвату, мм: 150.
Висота підйому, мм: 530.
Вага, кг: 20.
Гарантія - 12 місяців
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vitol |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес домкрата | 20 кг |
| Вид | Подкатные |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Грузоподъемность | 3 т |
| Максимальная высота подъема | 530 мм |
| Материал корпуса | Металл |
| Минимальная высота подъема | 150 мм |
| Тип | Гидравлические |