



6 810 ₴
Насосна станція струменева Vitals aqua AJ 847-24de
Насосна станція автоматична Vitals aqua AJ 847-24de призначена для забезпечення в автоматичному режимі стабільного безперебійного постачання чистою холодною водою житлових, побутових і господарських об'єктів, а також інших споживачів. Водозабір може здійснюватися як із напірних локальних або магістральних водопроводів для підвищення тиску води в системі споживача, так і з відкритих водних джерел – свердловин, колодязів, басейнів, водосховищ тощо. Станція Vitals aqua AJ 847-24de оснащена консольним роторним самовсмоктувальним насосом серії J з внутрішнім ежектором і корпусом з чавуну. Щоб уникнути частих включень і вимкнень насоса, і щоб тиск у системі змінювався не стрибкоподібно, а плавно, в конструкції станції передбачений гідроакумулятор (сталевий розширювальний бак з еластичною мембраною) ємністю 24 літри.
Особливості:
Керамічний сальник виключає можливість потрапляння води в електричні частини насоса;
Корпус насоса з чавуну;
Надійний сталевий бак;
Якісні матеріали основних вузлів насоса;
Краще співвідношення «ціна-якість».
Технічні характеристики:
Тип: Насосна станція.
Вигляд насоса: Поверхневий.
Тип насоса: Струменевий.
Тип живлення: Мережа.
Потужність, Вт: 855.
Продуктивність, л/хв: 47.
Температура рідини, що перекачується max, град: 40.
Тип рідини, що перекачується: Чиста вода.
Напруга, В: 220.
Глибина всмоктування, м: 8.
Максимальний тиск, бар: 1.4-3,2.
Висота підйому, м: 47.
Тип двигуна: Електродвигун.
Ємність гідроакумулятора, л: 24.
Вага, кг: 18,5.
Гарантія - 3 роки
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vitals |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 18.5 кг |
| Высота подачи | 47 м |
| Гарантия | 36 месяцев |
| Глубина всасывания, м | 8 |
| Давление | 1.4-3.2 бар |
| Материал бака | Сталь |
| Материал корпуса | Чугун |
| Мощность, кВт | 0.855 |
| Назначение | Для чистой воды/Для дома/Для полива |
| Напряжение сети | 220 В |
| Объем бака, л | 24 |
| Питание | Сеть |
| Производительность | 47 л/мин |
| Размеры | 528*285*520 мм |
| Степень защиты | IP 44 |
| Тип | Насосные станции |
| Тип насоса | Струйный |