

610 ₴
Гравер Grand МГ-570/40
Гравер Grand МГ-570K/40 - це багатофункціональний інструмент, призначений для проведення мініатюрних робіт. Сфера застосування гравера дуже широка, ним можна виконувати шліфувальні роботи, зачисні та фрезерувальні роботи, гравірування та свердління, а ще можна заточувати та відрізати. Велика перевага гравера в тому, що всі перелічені види робіт можна виконувати з деталями дуже маленького розміру, що не можна виконати іншим інструментом.
Особливості:
Регулятор обертів
Набір насадок.
Комплектація:
Гравер Grand МГ-570/40;
Набір насадок;
Картонна упаковка.
Технічні характеристики:
Напруга - 220 В.
Частота струму - 50 Гц.
Споживана потужність - 570 Вт.
Швидкість без навантаження - 8000 - 32500 об/хв.
Діаметр цанги: 1 - 3,2 мм.
Вага машинки: 0,7 кг.
Гарантія - 12 місяців
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | GRAND |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.7 кг |
| Вид | Гравер вращательный |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Диаметр патрона | 1-3.2 мм |
| Источник питания | Сеть |
| Напряжение | 220 В |
| Насадок в комплекте | 40 |
| Потребляемая мощность, Вт | 570 |
| Тип патрона | Цанговый |
| Частота холостого хода | 8000-32000 об/мин |