
667 ₴
Фара робочого світла Pulso LP-45S1 (4LED*10W/7'/врізна)
Світлодіодна врізна фара розміром 7 дюймів, призначена для встановлення як додаткове джерело світла до основного. Завдяки використанню потужних світлодіодів та прозорій лінзі, фара випромінює яскраве розсіяне світло та гарантує чудове освітлення дорожнього полотна, узбіччя, а також дорожніх знаків та інших учасників руху, забезпечуючи чудову видимість у нічний час та за поганих погодних умов для максимально комфортного та безпечного керування транспортним засобом. Працює модель Pulso LP-45S1 від напруги бортової мережі 9-30 В, що дозволяє її використовувати як для легкових автомобілів, так і позашляховиків, вантажівок та спеціальної будівельної, сільськогосподарської техніки, а також встановлювати на квадроцикли, всюдиходи та снігоходи. Корпус фари виконаний з алюмінієвого сплаву, стійкого до зовнішніх впливів, зокрема – до дії води та пилу, завдяки чому фара продовжить стабільно працювати навіть у екстремальних умовах без пошкодження світлодіодів. За рахунок використання сучасних світлодіодів фара відрізняється дуже тривалим терміном служби – понад 30000 годин безперервного свічення.
Технічні характеристики:
Виробник: Пулсо.
Обладнання - фара робочого світла.
Тип світла - робочий+ДХВ.
Тип лампи - LED.
Кількість світлодіодів - 4 шт.
Сумарна потужність - 40 Вт.
Тип лампи - LED.
Напруга - 9-30 В.
Матеріал корпусу - алюміній.
Габарити - d=175 мм.
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Дополнительные характеристики | Диаметр - 175 мм |
| Количество светодиодов | 4 |
| Комплектация | 1 шт |
| Материал корпуса | Алюминий |
| Мощность лампы | 40 Вт |
| Напряжение, В | 9-30 |
| Тип лампы | LED-SMD |
| Тип света | Рабочий+ДХО |
| Цвет/декорирование корпуса | Черный |
| Цветовая температура ламп | 6000K |