
4 317 ₴
Драбина приставна Itoss 7111
Драбина приставна Itoss 7111 - відмінний помічник для робіт у саду, на будівництві, у ремонті будівель та багатьох інших сферах. Матеріал, з якого виготовлені сходи – алюміній. Інструмент має невелику вагу, але високу міцність. Для безпеки в роботі нижня частина драбини Itoss 7111 обладнана пластиковими насадками.
Технічні характеристики:
Тип драбини: Приставна
Максимальна висота: 313 см
Кількість секцій: 1
Кількість ступенів: 11
Ширина опори: 34 см
Вага: 4,3 кг
Максимальне навантаження: 150 кг
Матеріал: Алюміній
Модель: 7111
Країна походження: Словаччина
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Itoss |
| Количество секций | 1 |
| Материал | Алюминий |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 4.3 кг |
| Габаритная толщина | 10 см |
| Длина в раздвинутом состоянии | 313 см |
| Количество ступеней | 1 x 11 |
| Максимальная нагрузка | 150 кг |
| Общая высота | 313 см |
| Тип | Приставные лестницы |
| Ширина опоры | 34 см |