


3 528 ₴
Зварювальний інвертор Revolt MMA-347
Зварювальний інвертор Revolt MMA-347 - надійний професійний інструмент, створений для виконання найскладніших завдань за допомогою штучних зварювальних електродів, діаметр яких від 1,6 мм до 5,0 мм. Він оснащений рядом захистів для забезпечення довговічності у використанні та додатковими функціями для високого ККД при роботі. Варто відзначити, що зварювальний інвертор Revolt MMA-347 має компактні розміри і важить всього 4,7 кг, що робить його мобільним і не складе труднощів у виборі місця для його зберігання. Серед відмінностей даної моделі, хотілося б також відзначити функції антиприлипання електрода та гарячий старт, захист від перегріву, можливість роботи від зниженої напруги.
Особливості:
Робота при широкому діапазоні напруги в мережі: 160-260 В;
Захист від прилипання електрода;
Гарячий старт та захист від перегріву;
Два дисплеї;
Довгі кабелі.
Комплектація:
Зварювальний інвертор Revolt MMA-347;
Тримач електродів;
Зварювальний кабель;
Зварювальна маска;
Молоточок-щітка;
Інструкція;
Упаковка.
Технічні характеристики:
Максимальна потужність: 8,0 кВт.
Напруга / Частота: 220 В / 50 Гц.
Зварювальний струм, min: 20 А.
Зварювальний струм, max: 347 А.
Напруга холостого ходу: 69 В.
Діаметр електродів: 1,6-5,0 мм.
Охолодження: повітряно-примусове.
Робочий цикл: 80%.
Діапазон робочої напруги: 160 - 260 В.
Клас захисту: IP 21S.
Тип ізоляції: F.
Вага: 4,7 кг.
Гарантія – 2 роки
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Revolt |
| Пользовательские характеристики | |
| Антиприлипание электрода | + |
| Вес | 4.7 кг |
| Вид | Инверторные |
| Вид сварки | ММА |
| Гарантия | 24 месяца |
| Горячий старт | + |
| Защита от перегрева | + |
| Класс защиты | IP21S |
| Класс изоляции | F |
| Количество фаз | 1 |
| Максимальная мощность | 8 кВт |
| Максимальный диаметр электрода, мм | 5 |
| Минимальный диаметр электрода, мм | 1.6 |
| Назначение | Электросварка |
| Напряжение | 160-220 В |
| Напряжение холостого хода | 69 В |
| Сварочный ток | 20-347 А |
| Тип | Сварочный инвертор |
| Тип электрического тока | Постоянный |
| Удлиненные кабеля | + |
| Форсаж дуги | + |
| Цикл работы (ПВ/ПН) | 80% |
| Цифровой дисплей | + |