



1 022 ₴
Заточувальний верстат для ланцюгів Кентавр СЗ-101
Верстат для заточування ланцюгів Кентавр СЗ-101 необхідний інструмент у господарстві. Він є універсальним інструментом. Верстат має досить компактні розміри, має легку вагу і при цьому підходить для заточування всіх видів ланцюгів, що використовуються на бензопилах і шинних (ланцюгових) пилорамах. Цю роботу можна виконати і в домашніх умовах.
Особливості:
Висока точність заточування;
Підвищена швидкість обертання диска;
Комплектується заточувальним диском;
Поворотна база для регулювання кута заточування.
Комплектація:
Верстат для заточування ланцюгів Кентавр СЗ-101;
Заточувальний диск;
Інструкція;
Упаковка.
Технічні характеристики:
Напруга - 220 В.
Частота струму - 50 Гц.
Потужність - 65 Вт.
Діаметр диска - 100х22,3x3,2 мм.
Кількість оборотів - 7000 об./хв.
Гарантія - 12 місяців
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Кентавр |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 1.5 кг |
| Внешний диаметр шлифовального круга | 100 мм |
| Внутренний диаметр шлифовального круга | 22.3 мм |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Назначение | Для заточки цепей |
| Напряжение | 220 В |
| Потребляемая мощность | 0.065 кВт |
| Тип | Станки для заточки |
| Толщина шлифовального круга | 3.2 мм |
| Угол заточки, о | +/-35 |
| Частота холостого хода, об/мин | 7000 |