

1 287 ₴
Верстат для заточування свердл Vitals Ua 7016JHd
Верстат для заточування свердлів Vitals Ua 7016JHd - дозволяє швидко, якісно і під правильним кутом, заточити спіральні свердла, що затупилися, з діаметром від 3 до 16 мм, що дозволяє значно збільшити термін служби ваших улюблених інструментів. Ця модель поставляється з додатковою шліфувальною насадкою.
Особливості:
Надійний двигун;
Низький рівень шуму;
Додаткова насадка;
Компактні розміри.
Комплектація:
Верстат Vitals Ua 7016JHd;
Шліфувальна насадка;
Пакувальна коробка.
Технічні характеристики:
Напруга/частота: 230 В/50Гц.
Потужність: 70 Вт.
Кількість обертів: 1600 об/хв.
Свердла: 3-16 мм.
Гарантія – 36 місяців
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vitals |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 2.3 кг |
| Гарантия | 36 месяцев |
| Диаметр затачиваемых сверл | 3-16 мм |
| Назначение | Универсальный |
| Напряжение | 220 В |
| Потребляемая мощность | 0.07 кВт |
| Тип | Станок для заточки |
| Частота холостого хода, об/мин | 1600 |