



2 067 ₴
Рубанок Revolt P1300
Електрорубанок Revolt P1300 використовується для стругання плоских поверхонь деревини і стругання кромки при виготовленні елементів дерев'яних конструкцій. Встановлено надійний двигун потужністю 1300 Вт, максимальна кількість обертів на холостому ходу складає 15000 в хвилину. Ширина ножа стругання 82 мм, максимальна глибина стругання 1 мм. Для тривалих робіт передбачений фіксатор у включеному положенні. Основна рукоятка інструменту спеціально виконана за формою долоні, що забезпечує надійне захоплення інструмента. Рубанок має подвійну ізоляцію для забезпечення безпеки користувача під час роботи.
Технічні характеристики:
Напруга, частота: 220В/50Гц.
Номінальна споживана потужність: 1300 Ватт.
Частота обертання робочого барабана на холостому ходу: 15000 об/хв.
Глибина стругання за один прохід: 1 мм.
Ширина стругання за один прохід: 82 мм.
Тип електродвигуна: колекторний.
Маса: 2,5 кг.
Комплектація:
Рубанок ручний електричний Revolt P1300;
Наполеглива планка;
Комплект направляючих обмежувачів з кріпленням;
Керівництво по експлуатації.
Гарантія – 1 рік
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Revolt |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 2.7 кг |
| Выборка четверти | + |
| Гарантия | 36 месяцев |
| Глубина выборки четверти | 0-9 мм |
| Глубина обработки | 0-1 мм |
| Источник питания | Сеть |
| Напряжение | 220 В |
| Потребляемая мощность, Вт | 1300 |
| Частота холостого хода | 15000 об/мин |
| Ширина обработки | 82 мм |