
2 232 ₴
Драбина металева Tolsen, 3 ступені (62683)
Драбина металева Tolsen (62683) - незамінний помічник при ремонті в квартирі або на дачі, при монтажних та оздоблювальних роботах, в різних умовах експлуатації. Металева драбинка Tolsen має досить малі розміри і вагу, і не складе проблем у виборі місця для її зберігання. Матеріал сходів - сталь із рефленою пластиковою вставкою.
Технічні характеристики:
Тип: Драбина.
Виробник: Толсен.
Висота до платформи драбини, см: 70.
Висота у складеному вигляді, cм: 119.
Кількість ступенів: 3.
Кількість секцій: 1.
Матеріал: Сталь.
Максимальне навантаження, кг: 150.
Габарити в розкладеному вигляді, мм: 690*470*1030.
Габарити у розкладеному вигляді, мм: 470*140*1190.
Вага, кг: 5,5.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tolsen |
| Материал | Сталь |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 5.5 кг |
| Высота площадки | 70 см |
| Габариты | 69*47*103 см/47*14*119 см |
| Длина в сложенном состоянии | 119 см |
| Количество секций | 1 |
| Количество ступеней | 3 |
| Максимальная нагрузка | 150 кг |
| Размер ступени | 38*26 см |