







7 893 ₴
Зварювальний інверторний напівавтомат Кентавр MIG-420 DigitAll
Зварювальний напівавтомат Кентавр MIG-420 DigitAll застосовується для широкого спектру зварювальних робіт. Модель може працювати в режимі напівавтоматичного зварювання (MIG/MAG) у середовищі газу та без нього (флюсовим дротом), у режимі ручного дугового зварювання електродами (MMA) на постійному струмі та в режимі TIG Lift (аргоно-дугового зварювання з контактним підпалом дуги). Регулювання струму в нього плавне в діапазоні від 20 до 400А. З головних особливостей зварювального напівавтомата неодмінно варто відзначити наступні: знімний 'єврорукав', термозахист, дисплей, швидке заправлення дроту без газу, функція антиприлипання електрода, пуск з гарячого стану, форсаж дуги та робота від 160В.
Особливості:
Плавне регулювання струму;
Дисплей;
Робота від 160В;
Можливість роботи з газом і без газу;
Режими зварювання MIG-MAG, MMA, TIG Lift;
Захист від перегріву;
Знімний 'єврорукав';
Форсаж дуги, гарячий старт;
Захист від залипання електрода.
Комплектація:
Напівавтомат Кентавр MIG-420 DigitAll;
Знімний 'єврорукав' (3м);
Комплект кабелів для ручного зварювання MMA (1,5м/2м);
Зварювальна маска-щиток;
Молоток-щітка;
Упаковка.
Технічні характеристики:
Клас апарату: Професійний.
Напруга мережі живлення: 220 В ± 15 %.
Частота мережі живлення: 50 Гц.
Найменший зварювальний струм: 20 А.
Найбільший зварювальний струм: 400 А.
Діаметр дроту: 0,6-1,0 мм.
Діаметр електрода при ММА: 1,6-5,0 мм.
Максимальна споживана потужність: 9,1 кВт.
ККД: 85 %.
Наявність режиму ММА: є.
Наявність режиму TIG Lift: є.
Номінальний режим роботи (ПВ) при циклі 10 хв: 60 %.
Вага: 8,9 кг.
Гарантія – 24 місяці
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Кентавр |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 8.9 кг |
| Вид | Инверторные |
| Вид сварки | MIG/MAG/MMA/TIG |
| Гарантия | 24 месяца |
| Еврорукав | + |
| Защита от перегрева | + |
| Класс защиты | IP21 |
| Класс изоляции | F |
| Количество фаз | 1 |
| Максимальная мощность | 9.1 кВт |
| Максимальный диаметр проволоки, мм | 1 |
| Максимальный диаметр электрода, мм | 5 |
| Минимальный диаметр проволоки, мм | 0.6 |
| Минимальный диаметр электрода, мм | 1.6 |
| Назначение | Газосварка |
| Напряжение | 220 В |
| Напряжение холостого хода | 72 В |
| Сварочный ток | MMA (20-400)/MIG (30-400) А |
| Тип | Сварочный полуавтомат |
| Тип электрического тока | Постоянный |
| Цикл работы (ПВ/ПН) | 60% |
| Цифровой дисплей | + |