
2 031 ₴
Точило Світязь СТ20-45
Електроточило Світязь СТ20-45 призначене для побутового використання. Комплектується дрібнозернистим і грубозернистим колами. Платформа металева. Також точило комплектується захисними стеклами і кріпленням для стаціонарної установки. Форма електромотора кругла.
Особливості:
Регульовані захисні стекла;
Висока потужність;
Можливість стаціонарної установки;
Два точильних кола в комплекті;
Мала вага і компактні розміри.
Комплектація:
Точило Світязь СТ20-45;
Два точильних кола;
Захисні щитки з тримачами;
Інструкція.
Технічні характеристики:
Напруга - 220 В.
Частота - 50 Гц.
Потужність - 450 Вт.
Число обертів - 2950 об/хв.
Коло - 200 мм.
Посадковий діаметр кола - 12,7 мм
Зернистість - 36/60.
Вага - 8,3 кг
Гарантія - 12 місяців
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Світязь |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 8.3 кг |
| Внешний диаметр шлифовального круга | 200 мм |
| Внутренний диаметр шлифовального круга | 12.7 мм |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Зернистость шлифовального круга | 36/60 |
| Назначение | Универсальный |
| Напряжение | 220 В |
| Потребляемая мощность | 0.45 кВт |
| Тип | Станки для заточки |
| Толщина шлифовального круга | 20 мм |
| Частота холостого хода, об/мин | 2950 |