


7 913 ₴
Робоча площадка Forte AOB4-206
Алюмінієва робоча площадка AOB4-206 буде корисна при веденні будівельних і монтажних, оздоблювальних робіт і буде затребувана при ремонті будинку або дачі. величезна кількість варіантів застосування. габаритним розмірам, її можна застосовувати для роботи в складських приміщеннях.
Технічні характеристики:
Тип драбини: Підмост
Висота драбини: 280 см
Висота драбини: 159 см
Висота секції: 168 см
Кількість секцій: 2
Кількість ступенів: 6
Ширина опори: 45 см
Вага: 16,5 кг
Максимальне навантаження: 150 кг
Матеріал: алюміній
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Forte |
| Материал | Алюминий |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 16.5 кг |
| Высота секции | 168 см |
| Количество секций | 2 |
| Количество ступеней | 2 x 6 |
| Максимальная нагрузка | 150 кг |
| Общая высота | 280 см |
| Тип | Подмости |
| Ширина опоры | 45 см |