

1 408 ₴
Точило багатофункціональний Grand МЗС-350
Універсальний заточний верстат Grand МЗС-350 - багатофункціональний, потужний, простий в експлуатації інструмент призначений для роботи і використання в побутових цілях. Призначений для заточування свердел діаметром 3 - 10 мм, ножів, ножиць, стамесок, зубил. У заточувальному верстаті встановлений споживаючий не багато енергії двигун потужністю 350 Вт. Якість і точність виконання робіт забезпечується функцією регулювання кута заточування. Поставляється модель МЗС-350 з трьома насадками.
Технічні характеристики:
Напруга - 220 В.
Частота - 50 Гц.
Потужність - 350 Вт.
Число обертів - 6700 об/хв.
Коло - 48*7,5 мм.
Посадковий діаметр кола - 10 мм.
Гарантія - 12 місяців
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GRAND |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 2.1 кг |
| Внешний диаметр шлифовального круга | 48 мм |
| Внутренний диаметр шлифовального круга | 10 мм |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Диаметр затачиваемых сверл | 3-10 мм |
| Назначение | Универсальный |
| Напряжение | 220 В |
| Потребляемая мощность | 0.35 кВт |
| Тип | Станки для заточки |
| Толщина шлифовального круга | 7.5 мм |
| Частота холостого хода, об/мин | 6700 |
| Ширина затачиваемого лезвия | 6-61 мм |