


5 148 ₴
Мотопомпа Кентавр ЛБМ50
Бензомотопомпа Кентавр ЛБМ50 - високопродуктивний напівпрофесійний апарат призначений для перекачування води з колодязів та водойм для забезпечення поливальних робіт. Апарат виконаний на базі 4-х тактного бензинового двигуна потужністю 6,5 л. с. Цієї потужності достатньо для створення напору води до 23 м. Також контролювати продуктивність мотопомпи можна за допомогою регулятора потужності двигуна. Бензомотопомпа Кентавр ЛБМ50 має невеликі розміри і вагу, завдяки чому модель легка в транспортуванні.
Особливості:
Висока продуктивність;
Мале споживання палива;
Захист від запуску без наявності масла;
Простота в роботі;
Полегшений ручний запуск;
Ефективне повітряне охолодження.
Комплектація:
Мотопомпа Кентавр ЛБМ50;
Свічковий ключ;
Сітка водяного фільтра;
Затиск і прокладка.
Характеристики:
Тип двигуна 4-х тактний.
Потужність - 6,5 к.с.
Обсяг паливного бака - 3,6 л.
Продуктивність 500 л/хв.
Макс. глибина всмоктування - 7 м.
Максимальна висота напору - 23 м.
Діаметр патрубка - 50 мм.
Габарити: 480*380*400 мм.
Вага - 21 кг
Гарантія - 24 місяці
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Кентавр |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 21 кг |
| Высота подачи | 23 м |
| Габариты | 480*380*400 мм |
| Гарантия | 24 месяца |
| Глубина всасывания | 7 м |
| Двигатель | Четырёхтактный |
| Диаметр входного отверстия | 50 мм |
| Диаметр выходного отверстия | 50 мм |
| Количество цилиндров | 1 |
| Максимальный размер частиц | 5 мм |
| Мощность, л.с | 6.5 |
| Назначение | Для чистой воды |
| Объем топливного бака | 3.6 л |
| Питание | Бензин |
| Производительность | 500 л/мин |
| Рабочий объём, см3 | 163 |
| Расход топлива, г/кВт*ч | 380 |