




3 747 ₴
Витяжка Grunhelm GVN 325 W
Похила витяжка Grunhelm GVN 325 W забезпечує відведення повітря зі швидкістю близько 750 кубометрів на годину. Модель виконана в сучасному стилі, тому вона відмінно гармонуватиме практично з будь-яким інтер'єром кухні. Також є режим рециркуляції повітря. Головною перевагою в роботі та конструкції похилої витяжки є значна економія робочого простору кухні та отримання вільного доступу до плити. Витяжка оснащена алюмінієвим жировим фільтром, який призначений для захисту внутрішнього механізму пристрою від накопичення найдрібніших частинок жиру. Управління даної моделі - кнопкове. Матеріал фасаду – загартоване скло. Є і вбудоване яскраве світлодіодне підсвічування.
Особливості:
Велика продуктивність;
Фасад із загартованого скла;
Режим рециркуляції;
Алюмінієвий жировий фільтр;
Вбудоване підсвічування.
Комплектація:
Витяжка Grunhelm GVN 325 W;
Інструкції.
Характеристики:
Виробник: Grunhelm.
Тип установки: пристінний.
Продуктивність: 750 м3/год.
Кількість швидкостей: 3.
Тип керування: механічне.
Рівень шуму, дБ: 65.
Режим роботи: відведення повітря, рециркуляція.
Матеріал: загартоване скло.
Тип жирового фільтру: алюмінієвий.
Колір: чорний.
Габарити (В*Ш*Г): 630*390*580 мм.
Вага: 10,4 кг.
Гарантія - 24 місяці
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GRUNHELM |
| Тип вытяжки | Встраиваемая |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 10.4 кг |
| Габариты упаковки (В*Ш*Г) | 630*390*580 мм |
| Гарантия | 24 месяца |
| Диаметр воздуховода | 150 мм |
| Количество ламп освещения | 2 x 3 Вт |
| Количество скоростей, шт | 3 |
| Материал поверхности | Закаленное стекло |
| Мощность мотора, Вт | 67 |
| Напряжение/частота, В/Гц | 220/50 |
| Производительность, куб.м/час | 650 |
| Режим работы | Отвод воздуха/рециркуляция |
| Тип | Декоративная |
| Тип монтажа | Пристенный |
| Тип управления | Кнопочное |
| Тип фильтра | Алюминиевый кассетный |
| Уровень шума, дБ | 65 |
| Цвет | Белый |