
1 488 ₴
Драбина приставна Технолог (9 ступенів)
Драбина приставна Технолог - відмінний помічник для робіт у саду, на будівництві, ремонті будівель та багатьох інших сферах. Матеріал, з якого виготовлені сходи – сталь. Інструмент має невелику вагу, але високу міцність. Для безпеки в роботі нижня частина драбини Технолог обладнана пластиковими насадками.
Технічні характеристики:
Тип драбини: Приставна
Максимальна висота: 272 см
Кількість секцій: 1
Кількість ступенів: 9
Ширина опори: 34 см
Вага: 7,5 кг
Максимальне навантаження: 120 кг
Матеріал: Сталь
Модель: 9 ступенів
Країна походження: Україна
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Технолог |
| Количество секций | 1 |
| Материал | Сталь |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 7.5 кг |
| Габаритная толщина | 10 см |
| Длина в раздвинутом состоянии | 272 см |
| Количество ступеней | 1 x 9 |
| Максимальная нагрузка | 120 кг |
| Общая высота | 272 см |
| Тип | Приставные лестницы |
| Ширина опоры | 34 см |