


1 224 ₴
Зварювальна маска Tekhmann WH-500S (849178)
Зварювальна маска Tekhmann WH-500S розроблена для захисту очей та обличчя від іскор, бризок УФ/ІК випромінювання при виконанні зварювальних робіт. Маска автоматично переходить з 'світлого' стан у 'затемнений' при підпалі дуги і знову в 'світле', коли зварювання закінчено. Зварювальна маска готова до використання, перед початком роботи необхідно лише відрегулювати положення маски на голові зварювальника.
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
Розмір вікна - 92*42мм
Розмір картриджа - 110х90х9мм
Захист від УФ/ІК променів - до DIN16 постійно
Світлий стан - DIN4
Регулювання рівня затемнення - від DIN9 до DIN13
Живлення - сонячна батарея
Увімкнення/вимкнення - повністю автоматичне
Час перемикання:
- від світлого до темного - 1/25000,
- від темного до світлого - 0.1-1,0сек
Температурний діапазон застосування - від -5 до +55 градусів
Температура зберігання - від -20 до +70 градусів
Вага - 480гр
Гарантія: 12 міс.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tekhmann |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.48 кг |
| Вид | Маски |
| Время срабатывания светофильтра | 1/25000 с |
| Габариты | 320*230*230 мм |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Защита от УФ/ИК лучей | 16 DIN |
| Конструкция светофильтра | Фиксированная |
| Материал корпуса | Пластик |
| Назначение | Электросварка/Газосварка |
| Переход в светлое состояние | 0.1-1 с |
| Питание от | Комбинированное |
| Размер светофильтра | 110*90*9 мм |
| Размер смотрового окна | 92*42 мм |
| Степень затемнения | 9-13 DIN |
| Степень проникновения света | 4 DIN |
| Тип затемнения стекла | Хамелеон (Автоматическое) |