






5 872 ₴
Компресор Vitals GK24.t47-8a
Компресор Vitals GK24.t47-8a - надійний побутовий інструмент, який відмінно впорається з підкачуванням шин, забарвленням, продуванням та стане незамінним під час ремонту квартири чи дачі. Компресор оснащений манометром для контролю тиску та регулятором тиску для більш гнучкої роботи з інструментом і при цьому має малу вагу та розміри, що робить його мобільним та значно розширює сферу застосування. Високу продуктивність компресора забезпечать спеціальні пластини клапанів із нержавіючої сталі, а довговічність - захист двигуна від перегріву.
Особливості:
Компактність, легкість, мобільність;
Вал із литого чавуну;
Регулятор тиску;
Захист двигуна від перегріву;
Безшумність та міцність.
Технічні характеристики:
Потужність: 1,3 кВт / 1,77 к.с.
Об'єм ресивера: 24 л.
Продуктивність: 170 л/хв.
Максимальний тиск: 8 бар.
Кількість циліндрів/ступенів: 1/1.
Вихідний повітряний отвір: 1/4'.
Тип двигуна: Електричний.
Номінальна напруга: 220 В.
Частота: 50 Гц.
Тип компресора: Поршневий.
Тип передачі: Пряма.
Транспортувальні колеса: Є.
Виробник: Vitals.
Модель: GK24.t47-8a.
Габарити:
• Довжина: 585 мм.
• Ширина: 255 мм.
• Висота: 615 мм.
Вага: 20 кг.
Гарантія – 36 місяців
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vitals |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 20 кг |
| Гарантия | 36 месяцев |
| Количество цилиндров двигателя | 1 |
| Мощность двигателя | 1.3 кВт |
| Напряжение питания | 220 В |
| Производительность | 170 л/мин |
| Рабочее давление | 8 бар |
| Размеры | 585*255*615 мм |
| Ресивер | 24 л |
| Тип | Поршневой |
| Тип двигателя | Электромотор |
| Тип привода | Прямой |
| Тип смазки | Масляный |