



8 193 ₴
Зварювальний інверторний напівавтомат Vitals Master MIG 1400
Зварювальний інверторний напівавтомат Vitals Master MIG 1400 - чергова новинка на ринку зварювального обладнання України і призначена в першу чергу для побутового або напівпрофесійного використання. Його можна використовувати як зварювальний апарат на СТО, будинку, дачі або гаражі. Для зручності оператора напівавтомат має багато регулювань, які допоможуть зробити процес зварювання комфортним та насамперед безпечним. Підключається зварювальний напівавтомат Vitals Master MIG 1400 до однофазної мережі 220В, регулювання струму відбувається в межах від 30-140 А, потужність, що максимально споживається, не перевищує 4,9 кВт. Напівавтоматичне зварювання виконується за допомогою різних видів дроту діаметром від 0,6 до 1,2 мм. У режимі дугового зварювання ММА апарат може працювати електродами діаметром до 5,0 мм. З головних особливостей зварювального напівавтомата неодмінно варто відзначити такі: знімний 'єврорукав', наявність термозахисту, дисплея (для відображення зварювального струму та напруги), функції автоматичного зниження напруги холостого ходу зварювального контуру (VRD) для запобігання ураженню електричним струмом, універсальність та надійність .
Особливості:
Плавне регулювання струму;
Захист від перегріву;
Функція VRD;
Знімний 'єврорукав' з пальником;
Електронний дисплей;
Модуляція зварювального струму;
Легке запалювання зварювальної дуги;
Стабільна дуга.
Комплектація:
Інверторний напівавтомат Vitals Master MIG 1400;
Знімний 'єврорукав' з пальником;
Кабель з електродотримачем;
Кабель 'маси';
Маска;
Молоток-щітка.
Технічні характеристики:
Напруга мережі живлення: 220 В ± 15%.
Частота мережі живлення: 50 Гц.
Найменший зварювальний струм: 30 А.
Найбільший зварювальний струм: 140 А.
Діаметр дроту: 0,6-1,2 мм.
Діаметр електрода при ММА: 1,6-5,0 мм.
Максимальна споживана потужність: 4,9 кВт.
ККД: 85 %.
Наявність режиму ММА: є.
Робочий цикл: 60%.
Вага: 13,8 кг.
Гарантія – 36 місяців
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vitals |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 13.8 кг |
| Вид | Инверторные |
| Вид сварки | MIG/MMA |
| Гарантия | 36 месяцев |
| Защита от перегрева | + |
| Класс защиты | IP21S |
| Класс изоляции | F |
| Количество фаз | 1 |
| Максимальная мощность | 4.9 кВт |
| Максимальный диаметр проволоки, мм | 1.2 |
| Максимальный диаметр электрода, мм | 5 |
| Минимальный диаметр проволоки, мм | 0.6 |
| Минимальный диаметр электрода, мм | 1.6 |
| Назначение | Газосварка |
| Напряжение | 220 В |
| Напряжение холостого хода | 60 В |
| Сварочный ток | 30-140 А |
| Тип | Сварочный полуавтомат |
| Тип электрического тока | Постоянный |
| Цикл работы (ПВ/ПН) | 60% |
| Цифровой дисплей | + |