






7 448 ₴
Компресор Vitals Professional SKB24.t632-8a (безмасляний)
Компресор Vitals Professional SKB24.t632-8a - незамінний потужний інструмент, який заощадить ваші сили та час, під час ремонту квартири чи дачі. Підкачування шин, фарбування, продування все це під силу компресору Віталс. Апарат оснащений манометром для контролю тиску та регулятором тиску для більш гнучкої роботи з інструментом. Високу продуктивність компресора забезпечать спеціальні пластини клапанів із нержавіючої сталі, а довговічність - захист двигуна від перегріву.
Особливості:
Безмасляний;
Клапан з нержавіючої сталі;
Два манометри;
Електронний індикатор напруги;
Плавне регулювання тиску;
Компактність, легкість, мобільність.
Технічні характеристики:
Потужність: 1,52 кВт/2,07 к.с.
Об'єм ресивера: 24 л.
Продуктивність: 127 л/хв.
Максимальний тиск: 8 бар.
Кількість циліндрів: 2.
Напруга: 220 В.
Кількість фаз: 1.
Тип компресора: Поршневий.
Тип двигуна: Електричний.
Вага: 21 кг.
Гарантія – 60 місяців
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vitals |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 21 кг |
| Гарантия | 60 месяцев |
| Количество выходов | 1 |
| Количество цилиндров двигателя | 2 |
| Мощность двигателя | 1.52 кВт |
| Напряжение питания | 220 В |
| Производительность | 127 л/мин |
| Рабочее давление | 8 бар |
| Размеры | 520*240*530 мм |
| Ресивер | 24 л |
| Тип | Поршневой |
| Тип двигателя | Электромотор |
| Тип привода | Прямой |
| Тип смазки | Безмасляный |