

7 379 ₴
Насос дренажно-фекальний Vitals aqua KS 1620f PRO
Насос для брудної води Vitals aqua KS 1620f PRO використовується для швидкого перекачування дренажних, стічних, фекальних вод. Використовуються для відкачування рідин із вмістом твердих частинок до 30 мм. Ущільнювальні елементи насоса для брудної води Vitals aqua KS 1620f PRO настільки надійні, що дозволяють повністю ізолювати електродвигун від контакту з рідиною, і захищають електродвигун від надлишкової вологи і тепла.
Особливості:
Корпус із чавуну та нержавіючої сталі;
Крильчатка з чавуну;
Висока продуктивність;
Захист електродвигуна від перегріву;
Низький рівень шуму;
Вимикач поплавця.
Технічні характеристики:
Виробник: Віталс.
Тип: Дренажно-фекальні насоси.
Живлення: Мережа.
Двигун: Електричний.
Потужність: 1200 Вт.
Продуктивність: 340 л/хв.
Тип рідини, що перекачується: Брудна вода.
Напруга, В: 220.
Глибина занурення, м: 5.
Висота підйому, м: 16.
Матеріал робочого колеса: Чавун.
Матеріал корпусу: Чавун/Нержавіюча сталь.
Вага: 17,6 кг.
Гарантія - 3 роки
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Vitals |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 17.6 кг |
| Высота подачи | 16 м |
| Гарантия | 36 месяцев |
| Глубина погружения | 5 м |
| Диаметр выходного отверстия | 50 мм |
| Длина кабеля питания | 10 м |
| Дополнительные характеристики | Поплавковый выключатель |
| Максимальный размер частиц | 30 мм |
| Материал корпуса | Чугун/Нержавеющая сталь |
| Мощность, кВт | 1.2 |
| Назначение | Для грязной воды/Для канализации |
| Питание | Сеть |
| Производительность | 340 л/мин |
| Размеры | 250*200*430 мм |
| Степень защиты | IP68 |
| Температура перекачиваемой жидкости | макс. 40 C |
| Тип | Дренажно-фекальные насосы |