
2 613 ₴
Перфоратор Арсенал П-1700
Перфоратор Арсенал П-1700 - багатофункціональний інструмент, призначений для пророблення отворів у матеріалах різної щільності. Перфоратор незамінний під час будівельних робіт. Апарат обладнаний потужним електродвигуном 1700 Вт і поставляється з патроном SDS+. Перфоратор має три режими роботи: свердління, свердління з ударом та ударний. Інструмент відрізняється надійністю та довговічністю завдяки захищеним від пилу вугільним щіткам та пилозахищеному патрону. Перфоратор Арсенал П-1700 - це легкий та простий у використанні інструмент професійного класу.
Особливості:
- Режими роботи свердління з ударом, свердління
- Пристосування додаткова рукоятка,
- Додатковий комплект вугільних щіток,
- Блокування кнопки включення
- Кейс у комплекті є
Технічні характеристики:
Напруга - 230 В
Частота мережі - 50 Гц
Потужність - 1700 Вт,
Функції - 3 режими
Швидкість обертання - 800 об/хв,
Кількість ударів - 2650 уд/хв,
Енергія удару - 4,5 Дж
Хвостовик – sds-plus
Діаметр свердління:
- у бетоні 32 мм
- у сталі 13 мм
- у деревині 40 мм
Вага - 5,2 кг
Гарантія - 12 місяців
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Арсенал |
| Конструкция перфоратора | Бочковой |
| Пользовательские характеристики | |
| Антивибрационная система | + |
| Вес (кг) | 5.2 |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Источник питания | Сеть |
| Максимальная скорость вращения | 800 об/мин |
| Максимальный диаметр сверления в бетоне | 32 мм |
| Максимальный диаметр сверления коронкой | 85 мм |
| Мощность | 1700 Вт |
| Напряжение аккумулятора, В | 220 В |
| Расположение двигателя | Вертикально |
| Регулировка оборотов | + |
| Сила удара | 4.5 Дж |
| Тип патрона | SDS+ |
| Частота ударов в минуту | 2650 |