


1 788 ₴
Домкрат гідравлічний пляшковий Vitol 4т, двошток. (TF0402/N42011/42057)
Домкрат гідравлічний пляшковий телескопічний Vitol 4т призначений для підйому вантажів і різних видів автомобільного транспорту. Модель Vitol 4 має вантажопідйомність в 4000 кг і висоту підйому в 390 мм, за допомогою такого домкрата можна підняти навіть дуже важкі вантажі, не докладаючи великих зусиль. З основних особливостей домкрата Vitol 4т варто відзначити наявність двох робочих штоків і запобіжного клапана, який допоможе не перевищити задану потужність домкрата. Постачається у картонній упаковці.
Особливості:
Велика вантажопідйомність;
Велика опорна площа;
Двоштоковий механізм;
Запобіжний клапан;
Простота в експлуатації.
Технічні характеристики:
Виробник: Vitol.
Тип: домкрат пляшковий (телескопічний).
Механізм підйому: гідравлічний.
Вантажопідйомність, кг: 4000.
Висота підйому, мм: 390.
Вага, кг: 6,7.
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Вес домкрата | 6.7 кг |
| Вид | Бутылочные |
| Грузоподъемность | 4 т |
| Двухштоковый | + |
| Максимальная высота подъема | 390 мм |
| Материал корпуса | Металл |
| Минимальная высота подъема | 160 мм |
| Тип | Гидравлические |