
2 069 ₴
Домкрат гідравлічний пляшковий Vitol 6т, двошток. (TF0602/ДБ-60002Ц)
Домкрат гідравлічний пляшковий телескопічний Vitol 6т призначений для підйому вантажів і різних видів автомобільного транспорту. Модель Vitol 6 має вантажопідйомність в 6000 кг і висоту підйому в 495 мм, за допомогою такого домкрата можна підняти навіть дуже важкі вантажі, не докладаючи великих зусиль. З основних особливостей домкрата Vitol 6т варто відзначити наявність двох робочих штоків і запобіжного клапана, який допоможе не перевищити задану потужність домкрата. Постачається у картонній упаковці.
Особливості:
Велика вантажопідйомність;
Велика опорна площа;
Двоштоковий механізм;
Запобіжний клапан;
Простота в експлуатації.
Технічні характеристики:
Виробник: Vitol. Тип: домкрат пляшковий (телескопічний).
Механізм підйому: гідравлічний.
Вантажопідйомність, кг: 6000.
Висота підйому, мм: 495.
Вага, кг: 9,9.
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Вес домкрата | 9.9 кг |
| Вид | Бутылочные |
| Грузоподъемность | 6 т |
| Двухштоковый | + |
| Максимальная высота подъема | 495 мм |
| Материал корпуса | Металл |
| Минимальная высота подъема | 215 мм |
| Тип | Гидравлические |