
3 955 ₴
Домкрат гідравлічний підкатний Vitol 3т, пов. ручка (T83003C)
Домкрат гідравлічний підкатний Vitol 3т призначений для підйому вантажів та різних видів автомобільного транспорту. Модель Vitol 3 має вантажопідйомність в 3000 кг і висоту підйому в 410 мм, за допомогою такого домкрата можна підняти навіть дуже важкі вантажі, не докладаючи великих зусиль. З основних особливостей домкрата Vitol 3 т варто відзначити наявність поворотної ручки на 360 º і запобіжного клапана, який допоможе не перевищити задану потужність домкрата. Постачається у картонній упаковці.
Особливості:
Велика вантажопідйомність;
Поворотна ручка;
Велика опорна площа;
Запобіжний клапан;
Компактні розміри.
Технічні характеристики:
Виробник: Vitol.
Тип: домкрат підкатний.
Механізм підйому: гідравлічний.
Вантажопідйомність, кг: 3000.
Висота підхоплення, мм: 130.
Висота підйому, мм: 410.
Вага, кг: 19.
Гарантія - 12 місяців
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Вес домкрата | 19 кг |
| Вид | Подкатные |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Грузоподъемность | 3 т |
| Максимальная высота подъема | 410 мм |
| Материал корпуса | Металл |
| Минимальная высота подъема | 130 мм |
| Поворотная ручка | + |
| Тип | Гидравлические |