

12 890 ₴
Драбина універсальна Elkop VHR Profi 2x16
Алюмінієві універсальна драбина Elkop VHR Profi 2x16 - чудовий помічник при роботі в саду, при монтажних та оздоблювальних роботах. Може застосовуватися як приставна, підлогова в залежності від виду робіт, що проводяться. Запобіжні стропи забезпечують безпечне використання та запобігають випадковому розкриттю в процесі експлуатації.
Технічні характеристики:
Тип драбини: Універсальна.
Максимальна висота: 737 см.
Висота драбини: 384,6 см.
Кількість секцій: 2.
Кількість ступенів: 16.
Вага: 21 кг.
Максимальне навантаження: 150 кг.
Матеріал: Алюміній.
Модель: Elkop VHR Profi 2x16.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Elkop |
| Количество секций | 2 |
| Материал | Алюминий |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 21 кг |
| Высота стремянки | 384.6 см |
| Длина в раздвинутом состоянии | 737 см |
| Длина в сложенном состоянии | 425.1 см |
| Количество ступеней | 2 x 16 |
| Максимальная нагрузка | 150 кг |
| Общая высота | 737 см |
| Тип | Универсальные лестницы |