
1 307 ₴
Драбина приставна Технолог (7 ступенів)
Драбина приставна Технолог - відмінний помічник для робіт у саду, на будівництві, ремонті будівель та багатьох інших сферах. Матеріал, з якого виготовлені сходи – сталь. Інструмент має невелику вагу, але високу міцність. Для безпеки в роботі нижня частина драбини Технолог обладнана пластиковими насадками.
Технічні характеристики:
Тип драбини: Приставна
Максимальна висота: 216 см
Кількість секцій: 1
Кількість ступенів: 7
Ширина опори: 34 см
Вага: 5 кг
Максимальне навантаження: 120 кг
Матеріал: Сталь
Модель: 7 ступенів
Країна походження: Україна
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Технолог |
| Количество секций | 1 |
| Материал | Сталь |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 5 кг |
| Габаритная толщина | 10 см |
| Длина в раздвинутом состоянии | 216 см |
| Количество ступеней | 1 x 7 |
| Максимальная нагрузка | 120 кг |
| Общая высота | 216 см |
| Тип | Приставные лестницы |
| Ширина опоры | 34 см |