
1 359 ₴
Драбина приставна Технолог (8 ступенів)
Драбина приставна Технолог - відмінний помічник для робіт у саду, на будівництві, ремонті будівель та багатьох інших сферах. Матеріал, з якого виготовлені сходи – сталь. Драбина має невелику вагу, але високу міцність. Для безпеки в роботі нижня частина сходів Технолог обладнана пластиковими насадками.
Технічні характеристики:
Тип драбини: Приставна
Максимальна висота: 243 см
Кількість секцій: 1
Кількість ступенів: 8
Ширина опори: 34 см
Вага: 6 кг
Максимальне навантаження: 120 кг
Матеріал: Сталь
Модель: 10 ступенів
Країна походження: Україна
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Технолог |
| Количество секций | 1 |
| Материал | Сталь |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 6 кг |
| Габаритная толщина | 10 см |
| Длина в раздвинутом состоянии | 243 см |
| Количество ступеней | 1 x 8 |
| Максимальная нагрузка | 120 кг |
| Общая высота | 243 см |
| Тип | Приставные лестницы |
| Ширина опоры | 34 см |