
2 898 ₴
Насос підвищення тиску Leo 3.0 (774741)
Насос Leo 3.0 для підвищення тиску з мокрим ротором, застосовується для підвищення тиску в системах водопостачання індивідуального типу. Допускається перекачування тільки чистої води без хімічних та механічних домішок. Модель Leo 3.0 має два режими роботи: ручний та автоматичний та дві швидкості роботи. У конструкції насоса використовується керамічний підшипник, що забезпечує стійкість до корозії та збільшує термін служби. Продуктивність насоса становить 1500 л/годину, при потужності двигуна 123 Вт.
Особливості:
Надійність у роботі;
Два режими роботи;
Керамічний підшипник;
Хороша продуктивність;
Збільшена висота подачі.
Характеристика:
Виробник: Лео.
Вигляд насоса: Поверхневий.
Тип насоса: Підвищення тиску.
Тип ротора: 'Мокрий'.
Тип живлення: Мережа.
Потужність, Вт: 123.
Продуктивність, л/хв: 25.
Тип рідини, що перекачується: Чиста вода.
Висота підйому, м: 9.
Діаметр патрубка, мм: 15 .
Клас захисту: IP42.
Макс. температура рідини, ºC: 60.
Тип двигуна: Електричний.
Вага, кг: 3,2.
Гарантія - 24 місяці
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Leo |
| Конструктивные особенности | |
| Материал корпуса | Чугун |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 3.2 кг |
| Высота подачи | 9 м |
| Гарантия | 24 месяца |
| Давление | 6 бар |
| Диаметр входного отверстия | 15 мм |
| Диаметр выходного отверстия | 15 мм |
| Монтажная длина, мм | 160 |
| Мощность, кВт | 0.123 |
| Назначение | Для повышения давления |
| Питание | Сеть |
| Производительность | 25 л/мин |
| Ротор насоса | Мокрый |
| Степень защиты | IP42 |
| Температура перекачиваемой жидкости | макс. - 60 C |
| Тип | Циркуляционные насосы |