




4 469 ₴
Індукційна плита Grunhelm GI-2021 (4кВт/220В)
Елегантний дизайн, наявність ряду додаткових опцій, максимальна зручність та безпека в експлуатації, ефективність використання електрики – основні переваги індукційної плити Grunhelm GI-2021. Ця модель не просто гармонійно впишеться в сучасний інтер'єр кухні і значно заощадить робочий простір. Вона перетворить щоденне готування на справжнє задоволення, виключить всілякі неприємності та плачевні ситуації, пов'язані з цікавістю дітлахів і неакуратністю дорослих, впорається з усіма покладеними на неї завданнями.
Особливості:
Сенсорне керування;
LED дисплеї;
Регулювання потужності.
Технічні характеристики:
Тип: Індукційна.
Кількість конфорок: 2 шт.
Потужність: 4000 Вт.
Матеріал поверхні: скло.
Дисплей: РК.
Таймер: 180 хвилин.
Нагрівальний елемент: мідна котушка.
Для посуду з діаметром дна: 12-27 см.
Налаштування температури: 60-240 °C.
Сенсорне управління: Так.
Функція захисту від перегріву: Так.
Колір: Чорний.
Матеріал корпусу: Abs-пластик.
Вага: 4,2 кг.
Гарантія - 24 місяці
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GRUNHELM |
| Тип управления | Сенсорное |
| Пользовательские характеристики | |
| LED дисплей | + |
| Вес | 4.2 кг |
| Гарантия | 24 месяца |
| Кол-во уровней мощности, шт. | 10 |
| Количество конфорок, шт | 2 |
| Материал корпуса | Стеклокерамика / Пластик |
| Мощность конфорок | 4 кВт |
| Питание | Сеть 220В |
| Регулировка мощности | Ступенчатое |
| Регулировка температуры | 60-240 °C |
| Таймер | + |
| Тип | Индукционная |
| Тип нагревательных элементов (конфорки) | Індукційні |
| Цвет | Черный |