




2 130 ₴
Електричний фарбопульт Procraft PSE600
Фарбопульт Procraft PSE600 - професійний інструмент, який виробляє рівномірне нанесення фарбувального матеріалу на різні поверхні. Призначений для рівномірного нанесення водно-крейдовими, водно-вапняними складами або лакофарбовими матеріалами для робіт в будинку або в саду. Модель також обладнана металевим бачком ємністю 0.9 л і має три різних сопла в комплекті, діаметром 1, 1.8 і 2.5мм.
Особливості:
конструкція дозволяє працювати в різних положеннях;
металевий бачок;
три латунних сопла;
робота з різними видами фарбувальних матеріалів.
Технічні характеристики:
Напруга/частота: 230 В/50 Гц.
Потужність: 600 Вт.
Обсяг бачка: 0.9 л.
Матеріал бачка: алюміній.
Матеріал насадок: латунь.
Продуктивність: 700 мл/хв.
Діаметр сопла: 1/1,8/2.5 мм.
Гарантія – 24 місяці
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Procraft |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 1.4 кг |
| Вид | Электрические |
| Гарантия | 24 месяца |
| Диаметр форсунки | 1-2.5 мм |
| Дополнительные сопла | + |
| Макс. вязкость краски, din | 100 |
| Материал контейнера | Металл |
| Материал сопла | Латунь |
| Напряжение | 220 В |
| Объем контейнера | 0.9 л |
| Потребляемая мощность | 600 Вт |
| Производительность | 700 мл/мин |
| Тип | Краскопульты |