


3 706 ₴
Драбина шарнірна Технолог 'Трансформер' 4х3
Шарнірна драбина послужать Вам чудовим помічником при проведенні будівельних, монтажних, оздоблювальних робіт, у різних умовах експлуатації. За рахунок шарнірних зчленувань сходи перетворюються на двосторонню драбину, поміст, сходи з консоллю.
Технічні характеристики:
Тип драбини: Шарнірна
Висота драбини: 370 см
Висота стремянки: 178 см
Висота секції: 92 см
Кількість секцій: 4
Кількість ступенів: 3
Ширина опори: 65 см
Вага: 18 кг
Максимальне навантаження: 150 кг
Матеріал: Сталь
Модель: 'Трансформер' 4х3
Країна походження: Україна
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Технолог |
| Количество секций | 3 |
| Материал | Сталь |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 18 кг |
| Высота секции | 92 см |
| Высота стремянки | 178 см |
| Габаритная толщина | 28 см |
| Длина в раздвинутом состоянии | 370 см |
| Количество ступеней | 3 x 4 |
| Максимальная нагрузка | 150 кг |
| Общая высота | 370 см |
| Тип | Шарнирные лестницы |
| Ширина cекции | 43 см |
| Ширина опоры | 65 см |