


923 ₴
Вибраційний насос Powercraft VBD-450 (нижній забір)
Насос вібраційний Powercraft VBD-450 - призначений для підіймання води з колодязів та свердловин з внутрішнім діаметром понад 100 мм, а також для перекачування прісної води з будь-яких водойм з температурою води не більше 40 С з подальшим використанням її для поливу індивідуальних садово- городних ділянок та інших господарських потреб.
Особливості:
Температура води не більше 40°С;
Подвійна ізоляція струмоведучих частин від корпусу;
Довжина кабелю 7 м;
Нижній забір води;
Збільшена висота подачі.
Характеристики:
Виробник: Паверкрафт.
Вигляд насоса: Заглибний.
Тип насоса: Вібраційний.
Тип живлення: Мережа.
Потужність, Вт: 300.
Продуктивність, л/хв: 18.
Температура рідини, що перекачується max, град: 40.
Тип рідини, що перекачується: Чиста вода.
Глибина занурення, м: 3.
Висота підйому, м: 70.
Тип двигуна: Електричний.
Вага, кг: 2,7.
Гарантія - 12 місяців
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Powercraft |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 2.7 кг |
| Высота подачи | 70 м |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Глубина погружения | 3 м |
| Диаметр выходного отверстия | 20 мм |
| Длина кабеля питания | 7 м |
| Материал корпуса | Алюминиевый сплав |
| Мощность, кВт | 0.3 |
| Назначение | Для колодца/Для полива |
| Напряжение сети | 220 В |
| Особенности | С нижним забором воды |
| Питание | Сеть |
| Производительность | 18 л/мин |
| Степень защиты | ІР28 |
| Тип | Вибрационные насосы |