



1 047 ₴
Верстат для заточування свердл Vitals Ua 9516JH
Верстат для заточування свердлів Vitals Ua 9516JH - дозволяє швидко, якісно і під правильним кутом, заточити спіральні свердла, що затупилися, з діаметром від 3 до 16 мм, що дозволяє значно збільшити термін служби ваших улюблених інструментів.
Особливості:
Надійний двигун;
Низький рівень шуму;
Мала вага;
Компакні розміри.
Комплектація:
Верстат Vitals Vitals Ua 9516JH;
Інструкція;
Пакувальна коробка.
Технічні характеристики:
Напруга/частота: 230 В/50Гц.
Потужність: 95 Вт.
Кількість обертів: 1600 об/хв.
Свердла: 3-12 мм.
Гарантія – 36 місяців
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vitals |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 1.2 кг |
| Гарантия | 36 месяцев |
| Диаметр затачиваемых сверл | 3-12 мм |
| Назначение | Универсальный |
| Напряжение | 220 В |
| Потребляемая мощность | 0.095 кВт |
| Тип | Станки для заточки |
| Частота холостого хода, об/мин | 1600 |