



1 122 ₴
Вихровий насос Powercraft GV 370-3536
Вихровий насос Powercraft GV 370-3536 рекомендується для перекачування чистої, без абразивних частинок, води і рідин, хімічно неагресивних по відношенню до конструкційних матеріалів насоса. Має побутове та промислове застосування для водопостачання, підвищення тиску, поливу та зрошення. Корпус виготовляється з чавуну, який покривають шаром полімерної фарби, щоб уникнути утворення корозії. Робоче колесо виготовлене з латуні. Максимальна температура рідини, що перекачується, становить 40 ºС. Потужність двигуна складає 370 Вт. Вихровий насос Powercraft GV 370-3536 - відмінний вибір надійного компактного насоса за розумну ціну.
Особливості:
Подвійна ізоляція струмоведучих частин від корпусу;
Керамічний сальник;
Корпус із чавуну;
Збільшена висота подачі;
Робоче колесо з латуні.
Характеристика:
Виробник: ПаверКрафт.
Вигляд насоса: Поверхневий.
Тип насоса: Вихровий.
Тип живлення: Мережа (220 В).
Потужність, Вт: 370.
Продуктивність, л/хв: 36.
Температура рідини, що перекачується max, град: 40.
Тип рідини, що перекачується: Чиста вода.
Висота підйому, м: 35.
Діаметр патрубка, (вх/вих) мм: 25/25.
Тип двигуна: Електричний.
Вага, кг: 4,5.
Гарантія - 12 місяців
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Powercraft |
| Конструктивные особенности | |
| Материал корпуса | Чугун |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 4.5 кг |
| Высота подачи | 35 м |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Глубина всасывания, м | 8 |
| Диаметр входного отверстия | 25.4 мм |
| Диаметр выходного отверстия | 25.4 мм |
| Материал рабочего колеса | Латунь |
| Мощность, кВт | 0.37 |
| Назначение | Для чистой воды/Для дома/Для полива |
| Напряжение сети | 220 В |
| Питание | Сеть |
| Производительность | 36 л/мин |
| Степень защиты | IP 44 |
| Температура жидкости | макс. 40 C |
| Тип | Вихревые насосы |
| Тип насоса | Вихревой |