


2 847 ₴
Лобзик Vitals Master Ef 6060NYab
Електричний лобзик Vitals Master Ef 6060NYab призначений для розпилювання матеріалів різної міцності: від фанери, ДСП та м'якої деревини, до газобетону, сталі та твердої деревини. Цей інструмент придатний для використання як у домашніх умовах, так і у професійних цілях. Якісну роботу забезпечує двигун, потужність якого складає 600 Вт. Кількість оборотів можна регулювати від 500 до 3000 оборотів за хвилину. Допустима глибина різання сталі становить 6 мм, а по дереву – 60 мм. Також варто відзначити наявність механізму швидкої заміни полотна, металевий корпус редуктора та сучасний дизайн.
Особливості:
Змінний кут різання (ліворуч/праворуч) 0-45°;
Швидка заміна полотна;
Система маятникового ходу;
Електронний регулятор частоти подвійних ходів.
Комплектація:
Електролобзик Vitals Master Ef 6060NYab;
Шестигранний ключ;
Пилка.
Технічні характеристики:
Напруга мережі - 220 В.
Частота струму - 50 Гц.
Потужність - 600 Вт.
Обороти - 500-3000 об/хв.
Макс. товщина матеріалу, що розпилюється:
- деревини - 60 мм;
- металу - 6 мм.
Кут нахилу пилки - 0-45°.
Вага - 2,5 кг.
Гарантія – 36 місяців
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vitals |
| Пользовательские характеристики | |
| Быстрая замена полотна | + |
| Вес | 2.5 кг |
| Гарантия | 36 месяцев |
| Глибина різання дерева | 60 мм |
| Глубина резки алюминия | 10 мм |
| Глубина резки стали | 6 мм |
| Источник питания | Сеть |
| Максимальный наклон реза | 45 |
| Напряжение | 220 В |
| Потребляемая мощность, Вт | 600 |
| Ход пилки, мм | 30 |
| Частота хода | 500-3000 об/мин |