
1 669 ₴
Стрем'янка алюмінієва Кентавр 4С
Стрем'янка алюмінієва Кентавр 4С - незамінний помічник при ремонті в квартирі або на дачі, при монтажних та оздоблювальних роботах, в різних умовах експлуатації. Алюмінієва стрем'янка Кентавр 4С має досить малі розміри та вагу, і не складе проблем у виборі місця для її зберігання.
Технічні характеристики:
Тип: Стрем'янка.
Виробник: Кентавр.
Висота до платформи драбини, см: 88.
Висота у складеному вигляді, cм: 143.
Ширина опори: 44 см.
Кількість ступенів: 4.
Кількість секцій: 1.
Матеріал: Алюміній.
Максимальне навантаження, кг: 120.
Вага, кг: 2,8.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Кентавр |
| Материал | Алюминий |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 2.8 кг |
| Высота площадки | 88 см |
| Длина в сложенном состоянии | 143 см |
| Количество секций | 1 |
| Количество ступеней | 4 |
| Максимальная нагрузка | 120 кг |
| Ширина опоры | 44 см |