
1 813 ₴
Зварювальна маска-хамелеон Forte МС-8000
Захисна маска хамелеон Forte МС-8000 призначена для захисту очей оператора під час роботи зварюванням або шліфувальною машиною. Зварювальна маска виготовлена із міцного протиударного пластику стійкого до впливу важких експлуатаційних умов. Скло маски влаштоване таким чином, що дозволяє однаково добре бачити як до виконання робіт, так і під час зварювання. У звичайному стані скло прозоре і затемняється лише на початку виконання зварювальних робіт. Рівень затемнення скла в масці Forte можна регулювати в межах від DIN9 до DIN13.
Особливості:
- Немає необхідності вкл/викл – шолом завжди готовий до роботи;
- Немає необхідності заряджання батареї – застосовані сонячні батареї;
- Плавне регулювання ступеня затемнення (DIN 9-13);
- Під час зварювання можна із зовнішнього боку шолом регулювати ступінь затемнення;
- 3 регулювання положення шолома.
Характеристики:
Поле зору світлофільтра - 100х43мм
Розмір картриджа - 110 х 90 х 9,0 мм
Захист від УФ/ІК променів - 16 DIN
Ступінь проникнення світла - 4 DIN
Ступінь затемнення - 9-13 DIN
Електропостачання - сонячні батареї
Сигналізація розряду батареї - ні
Увімкнення/вимкнення - повністю автоматично
Регулювання чутливості - плавна
Час перемикання зі світлого положення в темне - 1/30000с
Час перемикання з темного положення у світле - 0,1-1,0
Режим шліфування - так
Робоча температура - -5°С до +55°С
Матеріал маски - нейлон
Загальна вага - 460 гр.
Гарантія - 24 міс.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Forte |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.46 кг |
| Вид | Маски |
| Время срабатывания светофильтра | 1/30000 с |
| Гарантия | 24 месяца |
| Защита от УФ/ИК лучей | 16 DIN |
| Конструкция светофильтра | Фиксированная |
| Материал корпуса | Нейлон |
| Назначение | Электросварка/Газосварка |
| Переход в светлое состояние | 0.1-1 с |
| Питание от | Комбинированное |
| Рабочая температура | -5/+55 C |
| Размер светофильтра | 110*90*9 мм |
| Размер смотрового окна | 100*43 мм |
| Режим шлифовки | + |
| Степень затемнения | 9-13 DIN |
| Степень проникновения света | 4 DIN |
| Тип затемнения стекла | Хамелеон (Автоматическое) |