


373 ₴
330 ₴
Флюсовий зварювальний дріт ProCraft FW81 (0.8мм, 1кг)
Флюсовий зварювальний дріт X-Treme ProCraft призначений для зварювальних робіт за допомогою напівавтоматів. Завдяки наявності флюсу у дроті, зварювання деталей можливе без застосування захисних інертних газів. Застосовується для зварювання конструкцій з вуглецевих та низьколегованих сталей (межа міцності на розрив до 600 МПа) з підвищеними вимогами до металу зварних швів за пластичністю та ударною в'язкістю в режимі низьких температур.
Характеристики:
Тип дроту: Флюсовий
Марка дроту: Е71Т-11
Тип зварювання: MIG/MAG
Діаметр: 0.8 мм.
Вага: 1.0 кг.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Procraft |
| Вес катушки с проволокой | 1 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 1 кг |
| Вид проволоки | Флюсовая |
| Марка проволоки | Е71Т-11 |
| Назначение | Газосварка |
| Тип | Проволока сварочная |
| Толщина проволоки | 0.8 мм |