




684 ₴
Компресор автомобільний Vitol Ураган КА-У12040
Автомобільний компресор Vitol Ураган КА-У12040 - надійний та недорогий компресор для використання в автомобілі та в побуті. Під металевим корпусом моделі Ураган КА-У12040 прихований потужний електродвигун, що споживає 12 А постійного струму від роз'єму прикурювача 12 В в автомобілі. Якісні комплектуючі дозволяють зберігати продуктивність автомобільного компресора Vitol Ураган КА-У12040 навіть при високому стартовому тиску колеса, що накачується. Його можна застосовувати не тільки для доведення до норми тиску в шинах автомобіля, але й для накачування спортивного інвентарю та різноманітного надувного приладдя для любителів активного відпочинку. Це можливо завдяки набору голок-перехідників, що входить в комплект компресора. Компресор є компактним і простим у використанні.
Особливості:
Захист від перевантаження;
Металевий корпус;
Великий час безперервної роботи;
Наявність манометра;
Довгий дріт живлення;
Висока продуктивність;
Простота у використанні.
Комплектація:
Компресор автомобільний Vitol Ураган КА-У12040;
Шланг;
Насадки (3шт.);
Перехідник клеми-прикурювач;
Сумка;
Інструкція.
Технічні характеристики:
Продуктивність: 35 л/хв.
Максимальний тиск: 7 бар/атм.
Час накачування колеса розміром: R14/185/65 до 2 атм: 3 хв.
Час безперервної роботи : 15 хв.
Робоча напруга: 12 В.
Робочий струм: 12 А.
Довжина шланга: 120 см.
Довжина кабелю: 270 см.
Манометр: вбудований.
Тип підключення: штекер/клеми.
Розміри (Д×В×Ш): 205×135×165 мм.
Вага: 1,9 кг.
Гарантія – 24 місяців
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Вес | 1.9 кг |
| Гарантия | 24 месяца |
| Длина шланга подачи воздуха | 1.2 м |
| Длина шнура питания | 2.7 м |
| Защита от перегрева | + |
| Максимальное давление | 7 Атм |
| Максимальный потребляемый ток | 12 A |
| Манометр | Аналоговый |
| Материал корпуса | Металл |
| Мощность, Вт | 150 |
| Напряжение | 12 В |
| Производительность при 0 бар | 35 л/мин |
| Размеры | 205*135*165 мм |
| Тип | Однопоршневые |
| Тип подключения | Штекер/Клеммы |
| Цикл работы | 15 мин |