




963 ₴
Компресор автомобільний Vitol Ураган КА-У12050
Автомобільний компресор Vitol Ураган КА-У12050 — надійний і недорогий автокомпресор для використання в побуті та автомобілі. праці накачає колесо автомобіля R=14 до 2 атмосфер лише за дві хвилини. Якісні комплектуючі дозволяють зберігати продуктивність автомобільного компресора Vitol Ураган КА-У12050 навіть при високому стартовому тиску колеса, що накачується. Його можна застосовувати не тільки для доведення до норми тиску в шинах автомобіля, але й для накачування спортивного інвентарю та різноманітного надувного приладдя для любителів активного відпочинку. Це можливо завдяки набору голок-перехідників, що входить в комплект компресора. Компресор є компактним і простим у використанні.
Особливості:
Захист від перевантаження;
Металевий корпус;
Комплект насадок та перехідник;
Наявність манометра;
Великий час безперервної роботи;
Висока продуктивність;
Мобільність.
Технічні характеристики:
Продуктивність: 40 л/хв.
Максимальний тиск: 10 бар/атм.
Час накачування колеса розміром: R14/185/65 до 2 атм: 2 хв. 15 с.
Час безперервної роботи: 20 хв.
Робоча напруга: 12 В.
Робочий струм: 15 А.
Довжина шланга: 120 см.
Довжина кабелю : 270 см.
Манометр: вбудований.
Тип підключення: штекер/клеми.
Розміри (Д×В×Ш): 235×140×170 мм.
Вага: 2,6 кг.
Комплектація:
Компресор автомобільний;
Шланг;
Насадки (3шт.);
Перехідник клеми-прикурювач;
Сумка;
Посібник з експлуатації;
Картонна упаковка.
Гарантія - 24 місяці
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Вес | 2.6 кг |
| Гарантия | 24 месяца |
| Длина шланга подачи воздуха | 1.2 м |
| Длина шнура питания | 2.7 м |
| Защита от перегрева | + |
| Максимальное давление | 10 Атм |
| Максимальный потребляемый ток | 15 A |
| Манометр | Аналоговый |
| Материал корпуса | Металл |
| Мощность, Вт | 200 |
| Напряжение | 12 В |
| Производительность при 0 бар | 40 л/мин |
| Размеры | 235*140*170 мм |
| Тип | Однопоршневые |
| Тип подключения | Штекер/Клеммы |
| Цикл работы | 20 мин |