
988 ₴
Компресор автомобільний Vitol Ураган КА-У12052
Автомобільний компресор Vitol Ураган КА-У12052 - надійний і недорогий автокомпресор для використання в побуті та автомобілі. Під металевим корпусом моделі Ураган КА-У12052 прихований потужний електродвигун, що споживає 15 А постійного струму від роз'єму прикурювача 12 В в автомобілі, який легко накачає колесо автомобіля R = 14 до 2 атмосфер всього за дві хвилини. Завдяки функції Автостоп Вам не доведеться постійно стежити за тиском при накачуванні. Ви тільки задаєте необхідний рівень тиску та компресор, при його досягненні автоматично припиняє роботу. Якісні комплектуючі дозволяють зберігати продуктивність автомобільного компресора Vitol Ураган КА-У12052 навіть при високому стартовому тиску колеса, що накачується. Його можна застосовувати не тільки для доведення до норми тиску в шинах автомобіля, але й для накачування спортивного інвентарю та різноманітного надувного приладдя для любителів активного відпочинку.
Особливості:
Захист від перевантаження;
Металевий корпус;
Комплект насадок та перехідник;
Наявність манометра;
Функція 'Автостоп';
Перемикач режимів;
Мала вага.
Комплектація:
Компресор автомобільний Vitol Ураган КА-У12052;
Шланг;
Насадки (3шт.);
Перехідник клеми-прикурювач;
Сумка;
Інструкція.
Технічні характеристики:
Продуктивність: 40 л/хв.
Максимальний тиск: 10 бар/атм.
Час накачування колеса розміром: R14/185/65 до 2 атм: 2 хв. 15 с.
Час безперервної роботи: 20 хв.
Робоча напруга: 12 В.
Робочий струм: 15 А.
Довжина шланга: 120 см.
Довжина кабелю: 270 см.
Манометр: вбудований.
Тип підключення: штекер/клеми.
Автостоп: є.
Розміри (Д×В×Ш): 235×140×170 мм .
Вага: 2,6 кг.
Гарантія - 24 місяці
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Австостоп | + |
| Вес | 2.6 кг |
| Гарантия | 24 месяца |
| Длина шланга подачи воздуха | 1.2 м |
| Длина шнура питания | 2.7 м |
| Защита от перегрева | + |
| Максимальное давление | 15 Атм |
| Максимальный потребляемый ток | 15 А |
| Манометр | Аналоговый |
| Мощность, Вт | 200 |
| Напряжение | 12 В |
| Производительность при 0 бар | 40 л/мин |
| Размеры | 235*140*170 мм |
| Тип | Однопоршневые |
| Тип подключения | Штекер/Клеммы |
| Цикл работы | 20 мин |