




1 061 ₴
Вібраційна шліфмашина ProCraft EX550E
Вібраційна шліфмашина Procraft EX550E - універсальний інструмент для шліфування опуклих поверхонь, дерева, пластмаси, металів, каменю, скла і лакованих поверхонь. Виконана в сучаснішому дизайні з поліпшеною системою вентиляції. Основними рисами моделі Procraft EX550E можна відзначити малу вагу 2,6 кг, поруч з потужним двигуном 200 Вт, що забезпечує максимально ефективну роботу, а наявність ударостійкого корпусу дозволяє продовжити термін служби інструменту. Модель Procraft EX550E виготовлена згідно з нормами безпеки, має сучасний дизайн, а також проста в експлуатації і обслуговуванні.
Особливості:
Надійна система фіксації полірувальних аркушів;
Пилозбірник в комплекті;
Мала вага.
Технічні характеристики:
Напруга: 230 В.
Частота: 50-60 Гц.
Потужність: 200 Вт.
Кількість обертів: 15000 об/хв.
Вага: 1,3 кг
Гарантія - 36 місяців
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Procraft |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 1.3 кг |
| Гарантия | 36 месяцев |
| Источник питания | Сеть |
| Максимальное число оборотов в минуту | 15000 |
| Напряжение | 220 В |
| Подошва | Треугольная |
| Размер шлифовальной ленты | 140*140*80 мм |
| Тип | Вибрационные |