




1 373 ₴
Машина для заточування ланцюгів ProCraft SK950
Електричне заточування для ланцюгів від фірми Procraft. Дозволяє швидко і якісно заточити ланцюги, що затупилися на бензо і електропили. Непогана якість та висока потужність двигуна. Підійде як для побутового, так і для напівпрофесійного використання.
Технічні характеристики:
Напруга: 230 В/50Гц.
Потужність: 65Вт.
Кількість обертів: 7000об/хв.
Заточне коло: 100х23.3мм.
Кут повороту: 45о.
Гарантія - 36 місяців
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Pro Craft |
| Потребляемая мощность | 0.065 кВт |
| Общие параметры | |
| Вес | 2.3 кг |
| Параметры сети | |
| Напряжение | 220 В |
| Пользовательские характеристики | |
| Внешний диаметр шлифовального круга | 100 мм |
| Внутренний диаметр шлифовального круга | 23.3 мм |
| Гарантия | 36 месяцев |
| Назначение | Для заточки цепей |
| Тип | Станки для заточки |
| Толщина шлифовального круга | 3.2 мм |
| Угол заточки, о | +/-30 |
| Частота холостого хода, об/мин | 7000 |