



1 457 ₴
Зарядний пристрій Кентавр ЗП-210НП
Зарядний пристрій Кентавр ЗП-210НП призначений для заряджання акумуляторних батарей 12/24 В з ємністю від 30 до 210 Агод. Відмінною особливістю Кентавр ЗП-210НП є захист від біполярності, амперметр, невелика вага та компактні розміри. Пристрій може відновити повністю розряджену акумуляторну батарею.
Особливості:
Амперметр для контролю зарядки;
Захист від перевантаження та неправильного підключення;
Швидка зарядка акумулятора;
Міцний металевий корпус.
Комплектація:
Зарядний пристрій Кентавр ЗП-210НП;
Проводи з клемами;
Набір запобіжників;
Інструкція.
Технічні характеристики:
Напруга - 220 В.
Частота - 50 Гц.
Напруга зарядки - 12/24 В.
Потужність зарядки - 390 Вт.
Якість зарядки:
- середній струм - 10 А;
- максимально ефективний - 14 А.
Ємність заряджуваного акумулятора:
- мінімальна - 30 А*год;
- максимальна - 210 А*год.
Клас захисту - IP21.
Вага: 5,5 кг.
Гарантія - 12 місяців
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Кентавр |
| Тип | Зарядное |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 5.5 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Амперметр | Аналоговый |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Класс защиты | IP21 |
| Максимальная емкость заряжаемого аккумулятора | 210 А*ч |
| Максимальный ток зарядки, А | 14 |
| Минимальная емкость заряжаемого аккумулятора | 30 А*ч |
| Напряжение зарядки | 12 В/24 В |
| Подключение к сети | 220 В |
| Потребляемая мощность, Вт | 390 |