



3 182 ₴
Акумуляторний Revolt JS 20/135 (без АКБ і ЗУ)
Лобзик акумуляторний Revolt JS 20/135 - новинка від виробника ТМ «Револьт». Обравши даний лобзик, у Вас з'являється можливість акуратно і без зволікань впоратися з будь-яким матеріалом. Відмінністю лобзика є робота від акумуляторної батареї 20В, легка вага, швидкозатискний патрон і прогумована рукоятка. Акумуляторна батарея і зарядний пристрій не йдуть в комплекті з даною моделлю!
Особливості:
Працює від акумуляторної батареї;
Регулювання швидкості;
Механізм швидкої заміни полотна;
Маятниковий хід.
Комплектація:
Електролобзик Revolt JS 20/135;
Інструкція.
Технічні характеристики:
Живлення: акумулятор.
Напруга - 20 В.
Частота руху пилки - 800-3500 хід/хв
Глибина пропилу:
- дерево: 135 мм;
- сталь: 10 мм.
Безінструментальна заміна полотна - є.
Вага - 1,4 кг
Гарантія - 24 місяці
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Revolt |
| Пользовательские характеристики | |
| Быстрая замена полотна | + |
| Вес | 1.4 кг |
| Гарантия | 24 месяца |
| Глибина різання дерева | 135 мм |
| Глубина резки алюминия | 14 мм |
| Глубина резки стали | 10 мм |
| Источник питания | Аккумулятор |
| Максимальный наклон реза | 45 |
| Напряжение | 20 В |
| Частота хода | 800-3500 оборотов/мин |