


2 137 ₴
Фарбопульт електричний Vitals Es 7060JS
Фарбопульт Vitals Es 7060JS стане найкращим рішенням для розпилення фарб, лаків, ґрунтовок, морилок та інших розчинних лакофарбових матеріалів на поверхнях будь-якої складності. Він чудово підходить для фарбування фасадів будівель та огорож, а також активно використовується при проведенні внутрішніх ремонтних робіт, побілки стін та стель. Має вбудований насос, що забезпечує продуктивність 700 мл/хв. Модель має великий об'єм бачка 800 мл.
Особливості:
Вбудований компресор;
Регулювання витрати матеріалу, що розпилюється;
Великий обсяг бачка;
Три режими факела фарби;
Потужний електродвигун;
Компактні розміри.
Комплектація:
Фарбопульт електричний Vitals Es 7060JS;
Ємність для середовищ, що розпилюються;
Форсунка 2,6 мм;
Лейка (вимірювач в'язкості рідини, що розпилюється);
Інструкція.
Технічні характеристики:
Споживана потужність - 400 Вт.
Номінальна напруга - 220/50 Гц.
Максимальна продуктивність - 700 мл/хв.
Об'єм ємності - 0,8 л.
Макс . в'язкість фарби: 60 din.
Регульована витрата рідини, що розпилюється.
Вага - 1,5 кг (без фарби).
Гарантія – 36 місяців
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vitals |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 1.5 кг |
| Вид | Электрические |
| Гарантия | 36 месяцев |
| Диаметр форсунки | 2.6 мм |
| Макс. вязкость краски, din | 60 |
| Напряжение | 220 В |
| Объем контейнера | 0.8 л |
| Потребляемая мощность | 400 Вт |
| Производительность | 700 мл/мин |
| Тип | Краскопульты |