








2 016 ₴
Вібраційна шліфмашина ProCraft PV300
Вібраційна шліфувальна машина ProCraft PV300 – це потужний і надійний електроінструмент для побутового та напівпрофесійного використання. Призначений для вирівнювання, глибокого і поверхневого шліфування поверхонь, очищення від покриття, іржі, стійких забруднень. Шліфмашина з легкістю справляється з обробкою металу, дерева, каменю, пластмаси і інших твердих матеріалів. Принцип роботи полягає в вібрації платформи з абразивними листами. Висока продуктивність у поєднанні зі зручною ручкою і невеликою вагою дає змогу обробляти поверхні значної площі в найкоротші терміни.
Особливості:
Невелика вага;
Ударостійкий корпус;
Регулювання оборотів;
Блокування кнопки вмикання;
Надійний захист від пилу і стружки.
Технічні характеристики:
Напруга: 230 В/50 Гц.
Потужність: 300 Вт.
Число оборотів: 6000-12000 об/хв.
Шліфувальна поверхня: 115х230 мм.
Вага: 2,3 кг
Гарантія - 36 місяців
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Procraft |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 2.3 кг |
| Гарантия | 36 месяцев |
| Источник питания | Сеть |
| Максимальное число оборотов в минуту | 6000-12000 |
| Напряжение | 220 В |
| Подошва | Прямоугольная |
| Размер шлифовальной ленты | 115*230 мм |
| Регулировка оборотов | + |
| Тип | Вибрационные |