
2 648 ₴
Шліфмашина стрічкова Forte BS 7690 VF
Шліфмашина стрічкова Forte BS 7690 VF використовується для шліфування, зачистки та полірування різних матеріалів. В якості рушійної сили на шліфувальну машину встановлений потужний 900 Вт електромотор. Також у конструкції використана міцна лита платформа з алюмінію.
Особливості:
- Електродвигун - однофазний,
- Лита платформа з алюмінію
- Швидка зміна стрічки
Технічні характеристики:
Напруга - 220 В
Частота - 50 Гц
Потужність - 900 Вт
Швидкість руху стрічки - 380 м/хв
Ширина стрічки - 76 мм
Довжина стрічки - 533 мм
Вага - 3,2 кг
Гарантія - 12 місяців
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Forte |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 3.2 кг |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Источник питания | Сеть |
| Напряжение | 220 В |
| Подошва | Прямоугольная |
| Размер шлифовальной ленты | 76*533 мм |
| Скорость движения ленты, м/мин | 380 |
| Тип | Летночные |